Agentka.cz Ostrava  Strojní inženýr technolog, normovač (svářečský inženýr)

Strojní inženýr technolog, normovač (svářečský inženýr)

12.08.2020

Společnost EGE Service s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Strojní inženýr technolog, normovač (svářečský inženýr) v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel EGE Service s.r.o.
Adresa pracoviště Lihovarská 1378
716 00 Ostrava
GEO: 49.8163986, 18.3265459
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 40 000 až 42 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi strojní inženýr podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo výkonu práce: Lihovarská 1378/11, Radvanice, 716 00 Ostrava 16
1. kontakt e-mailem: petra.dungelova@egeservice.cz

Popis pozice
- Tvorba technologických postupů svařování ocelových konstrukci včetně mostů
- Tvorba WPQR a WPS
- Provádění svářečského dozoru v procesu výroby ocelových konstrukcí
- Provádění vizuálních kontrol svarů
- Vedení kvalifikací svářečů, vystavování požadavků na jejich obnovování
- Určování rozsahu NDT kontrol u ocelových konstrukcí, jejích zajišťování a evidence
- Adaptace výrobní dokumentace zákazníka v oblasti svařování na podmínky firmy EGE Service (navrhování
úprav nebo změn svarů) v procesu přípravy zakázek
- Zpracování seznamů schválené výrobní výkresové dokumentace pro výrobu
- Zodpovědnost za výrobně-technickou dokumentaci
- Podílení se na procesu vyhodnocování nabídek
- Spolupráce s odbornými útvary a výrobou při zlepšování technologické úrovně výroby

Požadavky
- Vysokoškolské vzdělání technického směru
- Diplom svářečský inženýr IWE (EWE)
- Znalost práce v systému kvality dle EN ISO 9001 a EN ISO 3834-2
- Znalost výrobkových norem pro ocelové konstrukce EN 1090-2, ČSN 732603, TKP-19-A pro pozemní
stavby, TKP-19 pro České dráhy
- Min. 5 let praxe a zkušenosti s výrobou ocelových konstrukcí a mostních konstrukcí
- Zkušenosti s tvorbou WPQR a WPS
- Zkušenosti se svařováním ocelí skupin 1, 2 a 3 metodami 111, 135, 138
- Zkušenosti s tvorbou technologických postupů svařování
- Zkušenost s prováděním svářečského dozoru dle EN ISO 14731 v plném rozsahu
- Zkušenost s vedením a obnovováním kvalifikací svářečů
- Zkušenost s určováním rozsahu, zajišťováním a evidencí NDT kontrol u ocelových konstrukcí
- Certifikát pro vizuální zkoušení level 2 výhodou
- Znalost němčiny výhodou
- Uživatelská znalost práce na PC včetně znalosti práce v programech MS Word, MS Excel
- Aktivní přístup k práci, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
- Komunikativnost, dobrý zdravotní stav
- Silné argumentační a organizační schopnosti
- Řidičské oprávnění
- Zkušební doba 3 měsíce

Zaměstnanecké výhody: stravenky, 25 dnů dovolené

Nástup ihned.

již byla obsazena."

ID nabídky:  522899968