Shade

Agentka.cz Praha  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE NA TELEFONU

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE NA TELEFONU

08.07.2020

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE NA TELEFONU v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek plný
Plat 30 000 až 50 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupce podprůměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Čeština - C2 - expert

Máte zájem pracovat v oblasti obchodu a prodeje? Nebojíte se komunikovat s lidmi? Pošlete nám svůj životopis a odstartujte svoji kariéru pro společnost, která je lídrem na trhu v oblasti platebních řešení v podobě terminálu a platebních bran.

Náplň práce:
- Telefonické kontaktování klientů, kteří již projevili zájem o naše služby + cold calls
- Analýza a zjišťování klientských požadavků
- Sestavování a předložení obchodní nabídky
- Prodejní argumentace směrem ke klientovi
- Získání potřebných informací
- Prodej služeb
- Předávání leadů obchodním zástupcům + vytváření schůzek
- Zodpovídání dotazů klientů
- Práce v týmech

Lokalita: Praha 10
Mzda: fix 20 000 - 30 000 Kč v závislosti na zkušenostech + bonusová složka až 130% mzdy

- odměna za každou uzavřenou smlouvu
- Měsíční bonus až do výše 130% fixní mzdy
- 25 dní dovolené
- 5 sick days (nárok po 6-ti měsících)
- Plně hrazené stravenky - 105 Kč za odpracovaný den
- Kartu MultiSport - 50% hrazená zaměstnavatelem
- Cafeterie - 6000 bodů na rok (nárok po zkušební době)
- Příspěvky penzijního a životního pojištění
- flexibilní pracovní doba (fixní část od 9 do 14.30)
- Motivační soutěže o hodnotné ceny
- Interní firemní akce

již byla obsazena."

ID nabídky:  523001088