Agentka.cz Třebíč  SEŘIZOVAČ DLOUHOTOČNÉHO VÍCEVŘETENÉHO SOUSTRUHU až 50.000Kč

SEŘIZOVAČ DLOUHOTOČNÉHO VÍCEVŘETENÉHO SOUSTRUHU až 50.000Kč

07.08.2020

Společnost JOPP Automotive s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici SEŘIZOVAČ DLOUHOTOČNÉHO VÍCEVŘETENÉHO SOUSTRUHU až 50.000Kč v lokalitě Třebíč.

Zaměstnavatel JOPP Automotive s.r.o.
Adresa pracoviště Hrotovická-Průmyslová zóna 188
67401 Třebíč
GEO: 49.2021303, 15.8966765
Úvazek plný, třísměnný provoz
Plat 30 000 až 50 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Němčina - B2 - pokročilý
Angličtina - B2 - pokročilý
technické myšlení a chuť řešit „problémy“ na stroji – hledat řešení

Další informace

Co vás čeká:

- seřizování a obsluha dlouhotočných vícevřetenových automatů po zaučení na daný typ
- provádění výměny nástrojů, materiálu, přehození programu a následně bude seřizovat a upravovat rozměry dílů, tak, aby byly ve specifikaci dle výkresu
- absolvování školení v Německu
- zaštítění přesunu technologie dlouhotočných vícevřetenových automatů do ČR
- vedení týmu spolupracovníků
- zaučování spolupracovníků
- optimalizace výrobních procesů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- SOU/SŠ vzdělání technického zaměření
- znalost AJ nebo NJ výhodou
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- zkušenosti s obsluhou a nastavováním dlouhotočných automatů Schuette, Index, Tajmac apod.
- zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, manuální zručnost
- praxe v oboru podmínkou
- technické myšlení a chuť řešit „problémy“ na stroji – hledat řešení.

Výhodou bude, pokud budete umět:
- komunikovat v cizím jazyce AJ nebo NJ

Co vám můžeme nabídnout:

- zaměstnání ve stabilní společnosti
- firemní benefity (příspěvek na dopravu, PP a ŽP, firemní oblečení, stravenky, závodní stravování, cafeterie, termohrnek a další)
- mzda až 50 000 Kč

Nástup: IHNED

Přijďte se podívat, jak to u nás ve firmě funguje!

Informace k nabídce na stránkách zaměstnavatele: www.jopp.com

již byla obsazena."

ID nabídky:  524629504