Shade

Agentka.cz Ostrava  Servisní technik VN zařízení

Servisní technik VN zařízení

11.08.2020

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Servisní technik VN zařízení v lokalitě Ostrava.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Ostrava
GEO: 49.8412715, 18.2902483
Úvazek plný
Plat 35 000 až 45 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi servisní technik podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - A2 - mírně pokročilý
Čeština - C2 - expert

Pro zahraniční společnost působící na českém trhu hledáme kandidáta na pozici Servisního technika.

Jaká bude vaše pracovní náplň

* zajištění servisních prací, zkoušek a testování přímo u zákazníků
* cestování 4-5 dní v rámci Moravy a Slovenska
* uvádění zařízení do provozu (montáž i demontáž)
* práce s měřícími a diagnostickými přístroji pro VN zařízení
* zpracování potřebné dokumentace a protokolů
* spolupráce s výrobou

Výběrové řízení i nadále probíhá, všechny došlé životopisy a žádosti budou zodpovědně vyhodnoceny a zpracovány online.

* nadstandardní zázemí mezinárodní společnosti
* kancelář v Brně, možnost HO, cestování po celé Moravě + SR
* 5 týdnů dovolené
* individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč ročně
* příspěvek na stravování, diety dle zákonných nároků

již byla obsazena."

ID nabídky:  524664320