Shade

Agentka.cz Chuchelná  OBRÁBĚČ KOVŮ, NÁSTROJÁŘ PF PLASTY CZ

OBRÁBĚČ KOVŮ, NÁSTROJÁŘ PF PLASTY CZ

31.08.2020

Společnost PF PLASTY CZ s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici OBRÁBĚČ KOVŮ, NÁSTROJÁŘ PF PLASTY CZ v lokalitě Chuchelná.

Zaměstnavatel PF PLASTY CZ s.r.o.
Adresa pracoviště Masarykova 144
747 24 Chuchelná
GEO: 49.991302, 18.11633
Úvazek plný, třísměnný provoz
Plat 23 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obráběč podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Požadujeme:
• Vzdělání středoškolské nebo odborné vyučení v technickém oboru

• Orientace a znalost čtení technických výkresů

• Znalost práce s měřidly

• Praxe v oboru vítána

• Manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost

• Ochota pracovat ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu

Náplň práce:
• Vypracovává tvarové části formy pro vstřikování plastů dle předpisu

• Připravuje jednotlivé díly k montáži při dodržení technologie montáže

• Provádí řádné označování montované části forem při montáži

• Při demontáži zodpovídá za řádné uložení demontovaných dílů formy a označení

• Spolupracuje při rozjíždění formy ve výrobě

Nabízíme:
• nadstandardní příplatky za odpolední a noční směnu, za třísměnný provoz
• měsíční bonusy až 30 % mzdy
• příspěvek na penzijní připojištění
• docházkový bonus
• 5 dnů dovolené navíc (celkem 25 dnů za rok)
• stravování v areálu společnosti s příspěvkem zaměstnavatele
• možnost odborného vzdělávání a karierního růstu

Informace k nabídce na stránkách zaměstnavatele: www.pfplasty.cz/cs/kariera

již byla obsazena."

ID nabídky:  527135232