Shade

Agentka.cz Liberec  Vedoucí strojní údržby

Vedoucí strojní údržby

07.10.2020

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Vedoucí strojní údržby v lokalitě Liberec.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Liberec
GEO: 50.7670199, 15.0561346
Úvazek plný
Plat 50 000 až 60 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí průměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý

Máte praxi v automovive prostředí v údržbě? Rozumíte strojům a technice? Domluvíte se k tomu všemu anglicky a chcete se stát naším novým VEDOUCÍM STROJNÍ ÚDRŽBY?

Tak nám napište:)!

Co Vás čeká:

- 25 kolegů z oddělení, které má na starosti stroje ve výrobě a Vy je budete řídit
- dále budete řídit údržbu strojů a její plánování tak, aby nedošlo k přerušení výroby
- budete součástí týmu, který plánuje investice
- budete mít na starosti svůj rozpočet, čeká Vás mimo jiné i reporting a porady

- 5 týdnů placené dovolené
- pružná pracovní doba (7,5hod/den)
- dotované závodní stravování
- závodní lékař, zdravotní preventivní program
- vzdělávací program, jazykové vzdělávání
- roční bonus ve výši 0 - 150% měsíčního platu
- sportovní a kulturní akce
- poradenství zaměstnancům hrazené zaměstnavatelem
- karta Multisport (částečně hrazeno zaměstnavatelem)

již byla obsazena."

ID nabídky:  528330240