Shade

Agentka.cz Ústí nad Labem  Hlavní technolog úseku

Hlavní technolog úseku

27.11.2020

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Hlavní technolog úseku v lokalitě Ústí nad Labem.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Ústí nad Labem
GEO: 50.6610266, 14.0329968
Úvazek plný
Plat 50 000 až 65 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technolog nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý

Máte zkušenosti ve strojírenství nebo elektro? Vedl jste tým technologů? Pak hledáme právě Vás.

Náplň práce:

· Vedení a rozvoj malého týmu 4 technologů
· Zlepšování výrobních procesů a zavádění principů štíhlé výroby
· Tvorba, optimalizace a inovace technologických postupů a norem včetně kontrolní dokumentace, vytváření nových pracovišť včetně ergonomie práce
· Dohlížení na správnou organizaci a zakládání dat v SAP
· Zavádění nových výrobků do výroby a dohlížení na zpracování jejich kalkulace

Zázemí stabilní a prosperující společnosti
· Profesionální a přátelský kolektiv
· Mzdového ohodnocení dle praxe a vzdělání, které každoročně navyšujeme
· Odměnu za odpracovaná léta ve společnosti
· Program zaškolení a možnosti dalšího vzdělávání
· Práci na plný úvazek na dobu neurčitou
· 25 dnů dovolené
· Stravenky v hodnotě 100,- Kč
· Příspěvek na penzijní připojištění
· Flexibilní pracovní dobu
· Programy péče o zaměstnance (vitaminový program, kulturní akce, a další.)

již byla obsazena."

ID nabídky:  529270272