Shade

Agentka.cz Liberec  Montážní dělník - Liberec

Montážní dělník - Liberec

05.12.2020

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Montážní dělník - Liberec v lokalitě Liberec.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Liberec
GEO: 50.7670199, 15.0561346
Úvazek plný
Plat 25 000 až 27 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělník podprůměrný
Vzdělání Základní

Hledáte zaměstnání s nástupem IHNED? Nevadí Vám práce na tři směny a s výrobou již máte zkušenosti?
Ozvěte se nám!

Hledáme montážní dělníky na třísměnný a posléze nepřetržitý provoz do průmyslové zóny SEVER.

* nastoupit můžete hned
* Vaším úkolem budou montážní práce na lince
* práce je svým charakterem vhodná pro muže - težší břemena

Zavolejte nebo pošlete svůj životopis, rádi si s Vámi domluvíme osobní setkání.

* nadstandardní bonusy
* 5 týdnů dovolené
* příplatky za odpolední směnu
* závodní stravování
* očkování proti chřipce
* vánoční bonusy

již byla obsazena."

ID nabídky:  529425664