Shade

Agentka.cz Písek  ELEKTRIKÁŘ| šance na kariérní růst

ELEKTRIKÁŘ| šance na kariérní růst

16.12.2020

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici ELEKTRIKÁŘ| šance na kariérní růst v lokalitě Písek.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Písek
GEO: 49.3083158, 14.1474693
Úvazek plný
Plat 35 000 až 45 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi elektrikář průměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Čeština - C1 - aktivně

Jste zkušený elektrikář? Láká tě šance posunu na Technika PLC?
Pokud ano, tak hledáme právě tebe!

Náplň práce:
* Provádění údržby na elektrozařízeních v celém výrobním závodě
* Operativní odstraňování poruch na zařízeních
* Aktivní účast na technických změnách za účelem inovací, vylepšení výrobních a podpůrných procesů ve spolupráci s nadřízeným a se zaměstnanci z jiných oddělení

- měsíční bonusy za plnění cílů
- dotované stravování (obědy už za 23-27 Kč)
- penzijní připojištění v hodnotě 500 Kč po zkušební době
- příspěvek na dopravu do výše 2500 Kč
- příspěvek na školku (500 Kč/m-c)
- příspěvek za doporučení nového zaměstnance
- 5 týdnů dovolené po 1. roce práce
- prestižní odborná školení
- velmi pestrý systém odměňování formou kafeterie (např. za zlepšovací nápady, k narozeninám apod.)
- příplatky za přesčasy a směnný provoz

již byla obsazena."

ID nabídky:  529630464