Agentka.cz České Budějovice  VALIDAČNÍ INŽENÝR, lékařské přístroje

VALIDAČNÍ INŽENÝR, lékařské přístroje

07.01.2021

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici VALIDAČNÍ INŽENÝR, lékařské přístroje v lokalitě České Budějovice.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa České Budějovice
GEO: 48.97387, 14.4749458
Úvazek plný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý
Angličtina - B2 - pokročilý

Zajímá Vás oblast kvality a zdravotnický průmysl? Laboratorní testy Vám nejsou cizí? Pokud Vám je tato oblast blízká a uvažujete o změně, tak nám zašlete Váš aktuální životopis anglicky.

Zajímá Vás, co by bylo Vaším úkolem?

- připravovat a revidovat validační plány
- zajistit a rozdělit vzorky pro laboratoře
- navrhovat plány zkoušek včetně časového plánu a vyhotovení reportů
- spolupracovat při zavádění nových projektů

- 13. plat (na základě plnění osobních cílů a výsledku společnosti)
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- penzijní pojištění
- smlouva ihned na dobu neurčitou
- jazykové vzdělávání
- firemní akce

již byla obsazena."

ID nabídky:  530045440