Shade

Agentka.cz Velvary  BIM design manažer

BIM design manažer

Společnost METAL TRADE COMAX, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici BIM design manažer v lokalitě Velvary.

Zaměstnavatel METAL TRADE COMAX, a.s.
Adresa pracoviště Sídliště 420
273 24 Velvary
GEO: 50.280996, 14.242526
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manažer podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Požadujeme:
SŠ/VŠ stavebního zaměření
Praxe výhodou, nikoli podmínkou, pozice je vhodná i pro absolventy
Výborná znalost projekčních SW 2D i 3D (Autodesk, Graphisoft)
Orientace v oboru pozemního stavitelství a souvisejících technologiích
Zájem učit se a rozvíjet se, samostatnost, odpovědný přístup

Náplň práce:
Kontrola a zapracování částí projektů zpracovaných projekčními a architektonickými kancelářemi do BIM
Vytváření a údržba informačních modelů stavby, souborů staveb a zařízení
Poskytování informací z informačních modelů technickému oddělení pro potřeby provozu, údržby a plánovaných investic
Vytváření podkladů pro zadávání projekčních i realizačních zakázek

Nabízíme:
Perspektivní práci v moderních závodech naší velké úspěšné společnosti
Možnost práce z pohodlí vašeho domova
Nástupní mzdu 35 000 Kč
Náborový příspěvek, 5 týdnů dovolené, 13. plat, prémie
Roční příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění 6 000 Kč
Výhodný telefonní tarif i pro Vaši rodinu
Příspěvek na rekreaci dětí do 15 let věku
Věrnostní odměnu za odpracovaná léta
Finanční prémii k životnímu jubileu a při pracovních výročích
Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení)
Chutnou domácí kuchyni
Sportovní permanentku
Firemní společenské akce

již byla obsazena."

ID nabídky:  530213632