Agentka.cz Praha  Aplikační inženýr | automatizace | osobní vůz!

Aplikační inženýr | automatizace | osobní vůz!

14.01.2021

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Aplikační inženýr | automatizace | osobní vůz! v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek plný
Plat 40 000 až 50 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý
Angličtina - B2 - pokročilý

Zajímá Vás procesní automatizace, servis a instalace a máte nějakou zkušenost? Pojďte pracovat pro předního světového výrobce senzorů!

Vyhovuje Vám práce spíše v terénu (90 ku 10), kde byste byli u zákazníka na servisu či instalaci? Jste náš člověk!

Náplň práce:
- Servisní činnost v České republice a na Slovensku
- Instalace komponent a zařízení pro procesní a emisní monitoring
- Servis a instalace analyzačních systémů, prachoměrů, průtokoměrů a ostatních zařízení procesní automatizace u koncových zákazníků
- Zákaznická podpora a servis
- Spolupráce na projektech z oblasti procesní automatizace

- 5 týdnů dovolené
- Služební automobil i pro soukromé účely
- Prémie až 50 % roční mzdy (nyní forma 13. až 14. mzdy)
- Příspěvky na stravování
- Pružná pracovní doba
- Mobilní telefon a notebook
- Možnost dalšího vzdělávání

již byla obsazena."

ID nabídky:  530215424