Shade

Agentka.cz Ostrava  ZÁKAZNICKÝ SERVIS

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

14.01.2021

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici ZÁKAZNICKÝ SERVIS v lokalitě Ostrava.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Ostrava
GEO: 49.8412715, 18.2902483
Úvazek plný
Plat 30 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý
Angličtina - B2 - pokročilý

Chce pracovat v moderní výrobní společnosti, jejíž výrobky jsou známy po celém světě? Poskytneme Vám příspěvek na dojezd, 5 týdnů dovolené, finanční prémie a možnosti kariérního rozvoje v rámci společnosti.

Pokud hovoříte anglicky a máte zkušenosti se zákaznickým servisem, pak neváhejte a přidejte se k nám. Právě nyní hledáme vhodné kandidáty do ZÁKAZNICKÉHO SERVISU!

Náplň práce:
* zákaznický servis
* plánování zásob finálních výrobků v požadovaných limitech
* zodpovědnost za logistické plány v souladu s požadavky zákazníků
* správa zákaznických portálů
* práce v SAP
* plnění stanovených firemních logistických cílů a ukazatelů

* příspěvek na dojezd do zaměstnání
* finanční prémie - osobní ohodnocení na základě výkonu
* 5 týdnů dovolené
* pružná pracovní doba
* sick days
* příplatky na stravování (stravenky)
* životní a penzijní připojištění
* možnosti dalšího vzdělávání a růstu
* práce v moderní a rostoucí společnosti

a další benefity...

již byla obsazena."

ID nabídky:  530218496