Shade

Agentka.cz Chomutov  Technik kvality - elektro

Technik kvality - elektro

14.01.2021

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Technik kvality - elektro v lokalitě Chomutov.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Chomutov
GEO: 50.4605591, 13.4176086
Úvazek plný
Plat 35 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technik průměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Němčina - C1 - aktivně

Do firmy se sídlem v Kadani hledám technika kvality se zaměřením elektro.

Náplň práce:

- kontroluje dodržování výrobních postupů a technologických norem při výrobě
- provádí vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu dílů resp. výrobků
- uvolňuje produkty pro další výrobní operace, popř. expedici
- navrhuje okamžitá, nápravná a preventivní opatření vedoucí ke zlepšování kvality výrobků a výrobních procesů
- provádí vstupní kontrolu motorů a řídících jednotek a ověřuje správnost jejich zapojení při konečné montáži
- podporuje výrobní operátory v elektrotechnické oblasti

čtvrtletní bonusy
stravenky v hodnotě 100 Kč / odpracovaný den
příspěvek na dojížděni
příspěvek na penzijní připojištění
zaměstnanecké akce
výhodný zaměstnanecký program Vodafone
- příspěvek na penzijní pojištění

již byla obsazena."

ID nabídky:  530221312