Shade

Agentka.cz Liberec  PLC programátor

PLC programátor

14.01.2021

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici PLC programátor v lokalitě Liberec.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Liberec
GEO: 50.7670199, 15.0561346
Úvazek plný
Plat 40 000 až 55 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi programátor podprůměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý
Němčina - B1 - středně pokročilý

Chcete uplatnit své zkušenosti z pozice programátora PLC nebo technika automatizace? Znáte vývojové prostředí Siemens TIA Portal? Umíte německy nebo anglicky tak, abyste mohli trochu pohovořit s kolegy? Tak nám pošlete svůj životopis!

PLC PROGRAMÁTOR

Náplň práce:

* Programování řídících systémů v prostředí Siemens TIA Portal
* Pomoc při konstrukci a uvádění strojů a systémů do provozu
* Občasné služební cesty

* 25 dní dovolené
* Stravenky (100 Kč)
* Pružná pracovní doba
* Sick-day
* Odborné kurzy

již byla obsazena."

ID nabídky:  530224896

Další nabídky práce společnosti Grafton Recruitment s.r.o.