Shade

Agentka.cz Tachov  MANAŽER KVALITY - TACHOVSKO

MANAŽER KVALITY - TACHOVSKO

30.01.2021

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici MANAŽER KVALITY - TACHOVSKO v lokalitě Tachov.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Tachov
GEO: 49.7955894, 12.6335945
Úvazek plný
Plat 85 000 až 100 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manažer průměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Němčina - B2 - pokročilý
Angličtina - B2 - pokročilý

MANAŽER KVALITY! Hledáme silnou osobnost, která zvládne vedoucí pozici v automotive kvalitě, dokáže skutečně vést podřízené a jednat na úrovni se zákazníkem.

Vaším úkolem bude:

- zodpovědnot za implementaci a dodržování norem ISO/TS
- zodpovědnost za interní audity a za tvorbu systému pro hodnocení dodavatelů
- komunikace se zákazníkem
- vedení oddělení kvality
- řešení záležitostí v oblasti kvality se zákazníkem a dodavateli
- podpora Kaizen projektů

týden dovolené a pracovní volno nad rámec zákona
vzdělávací kurzy a školení v rámci profesního vzdělávání (otevřené kurzy, workshopy, kurzy na míru, jazykové vzdělávání)
flexibilní pracovní doba a možnost napracovat si hodiny u kancelářských pozic
vlastní kantýna s širokým výběrem jídel
stravenky
příspěvek na penzijní či životní připojištění
cafeterie (2× ročně výplata benefitních bodů)
roční odměny v závislosti na hospodářském výsledku firmy
bonus za produktivitu a kvalitu (až 3 500 Kč)bonus za přítomnost (1 500 Kč)
příspěvek při narození dítěte, při pracovním výročí, při odchodu do důchodu, k životnímu jubileu
příspěvek na pojištění odpovědnosti
nadstandardní příplatky za směnnost a víkendy (odpolední, noční, nepřetržitý provoz)

již byla obsazena."

ID nabídky:  530682368