Agentka.cz Praha  Sociální pracovník/ce azylového domu pro muže -zkrác. úvazek

Sociální pracovník/ce azylového domu pro muže -zkrác. úvazek

04.02.2021

Společnost NADĚJE hledá nové zaměstnance na pozici Sociální pracovník/ce azylového domu pro muže -zkrác. úvazek v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel NADĚJE
Adresa pracoviště K Brance 11
155 00 Praha
GEO: 50.048059, 14.310709
Úvazek zkrácený, jednosměnný provoz
Plat 22 500 až 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi sociální pracovník podprůměrný
Vzdělání Vyšší odborné

NADĚJE, pobočka Praha vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici

sociální pracovník/ce azylového domu pro muže bez domova = pomocí pravidelných schůzek na základě navázaného vztahu poskytuje pracovník osobám potřebnou podporu v rámci řešení různých oblasti jejich života, s cílem stabilizovat ho a podpořit ho na cestě k zotavení.

Co budeme potřebovat, abyste měl/a?

· Pozitivní přístup k lidem bez domova, orientaci na podporu a integraci

· Komunikační a vyjednávací schopnosti, trpělivost a chuť neustále hledat a nabízet adekvátní řešení

· Schopnost pracovat samostatně, ale zároveň sdílet své poznatky a zkušenosti s týmem

· Inovativního ducha, odhodlání a chuť vnímat věci z více úhlů pohledu

· Skvělá by byla zkušenost v přímé práci s lidmi bez přístřeší

· Výhodou budou pracovní zkušenosti z pozice sociálního pracovníka

· Odpovídající vzdělání na profesi sociálního pracovníka dle zákona o sociálních službách - VOŠ/VŠ sociálního oboru

Co vám můžeme nabídnout?

· Práci, která dává smysl v malém týmu, v prostředí zavedené a odpovědné neziskové organizace

· Pravidelnou supervizi a podporu v dalším vzdělávání

· Zkrácený úvazek 0,75 (30 hodin týdně), nástupní mzda při zkráceném úvazku 0,75 činí 22.500 Kč hrubého měsíčně.

· Nástup 15.3.2021

Co vás čeká?

· Budete přímo pracovat s klienty - motivovat klienty k aktivnímu a samostatnému řešení jejich nepříznivé sociální situace

· Společně s klientem budete vytvářet, aktualizovat a hodnotit jeho individuální plán

· Budete jednat se zájemcem o službu (ubytování, sociální služby, atd.) a uzavírat Smlouvy o poskytnutí sociální služby

· Poskytování a zprostředkování informací a úkonů, které se týkají sociální, zdravotní, občanskoprávní, pracovní, trestní a případně jiné související problematiky

· Povedete záznamy o průběhu poskytování sociální služby

· Budete jednat s příslušnými úřady a dalšími subjekty ve prospěch klientů, které v případě potřeby osobně na úřad doprovázíte

Kontaktní údaje:
Písemné nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na e-mailovou adresu petra.svobodova@nadeje.cz.

Kontaktní osoba: Petra Svobodová, personalista, NADĚJE, pobočka Praha, K Brance 11/19e, 155 00 Praha, telefonní spojení 222 521 110, 770 183 580.

Informace k nabídce na stránkách zaměstnavatele: www.nadeje.cz/praha/phadradotin

již byla obsazena."

ID nabídky:  530839296