Shade

Agentka.cz Praha  Asistent/ka

Asistent/ka

08.02.2021

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Asistent/ka v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek plný
Plat 25 000 až 29 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi asistent podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Čeština - C2 - expert
Angličtina - B1 - středně pokročilý

Další informace

Ovládáte dobře MS Excel a čísla Vás baví?
Rádi organizujete, zařizujete a máte zkušenosti s administrativou?
Upřednostňujete rozmanitou pracovní náplň a chcete být součástí příjemného pracovního prostředí?

Pokud ano, neváhejte se přihlásit na pozici "Asistent/ka"

Hlavní náplň práce:

* Příprava podkladů pro fakturaci, DPH a mzdy
* Tvorba platebních příkazů, tvorba reportů, práce v MS Excel
* Zajištění schůzek, organizace meetingů, booking letenek a ubytování
* Práce se smluvní dokumentací
* Podpora při zajištění organizačně-administrativního chodu kanceláře
* Marketing - správa sociálních sítí, úprava webu, tvorba prezentací..
* Mnoho dalšího

- Flexibilní pracovní doba
- Plně hrazené stravenky
- Roční bonusy
- Multisport karta
- Plně hrazené jazykové kurzy
- Sdílená firemní 3D tiskárna pro soukromé používání

již byla obsazena."

ID nabídky:  530892800