Agentka.cz Ústí nad Labem  Obchodní zástupce | Stavebniny | Praha

Obchodní zástupce | Stavebniny | Praha

10.02.2021

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Obchodní zástupce | Stavebniny | Praha v lokalitě Ústí nad Labem.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Ústí nad Labem
GEO: 50.6610266, 14.0329968
Úvazek plný
Plat 34 000 až 60 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupce průměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Čeština - C2 - expert
Slovenština - C2 - expert

Máte zkušenosti na pozici Obchodního zástupce s prodejem stavebních materiálů, či podobných technických produktů?
Chcete se stát součástí úspěšné české společnosti patřící mezi nejvýznamnější hráče na poli prodeje stavebních materiálů v České republice?

Přihlaste se na pozici Obchodní zástupce pro Ústecký a Karlovvarský region.

Náplň práce:
* aktivní prodej v daném regioniu
* vyhledávání a vytváření nových obchodních příležitostí
* péče o stálé zákazníky
* zpracování pohledávek
* sjednávání obchodních podmínek pro konkrétního zákazníka dle stanovených kompetencí a dle strategie společnosti

* prémie podle vlastních obchodních výsledků
* služební automobil
* mobilní telefon
* 5 týdnů dovolené
* benefitní systém Cafeteria
* stravenky v hodnotě 100 Kč
* příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
* příspěvek na penzijní pojištění
* slevu na firemní výrobky a zboží
* zázemí renomované společnosti
* školení na produkty a obchodní dovednosti

již byla obsazena."

ID nabídky:  530973696