Shade

Agentka.cz Ostrava  PRODUCT ENGINEER

PRODUCT ENGINEER

24.02.2021

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici PRODUCT ENGINEER v lokalitě Ostrava.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Ostrava
GEO: 49.8412715, 18.2902483
Úvazek plný
Plat 50 000 až 60 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B2 - pokročilý

Další informace

PRODUKTOVÝ INŽENÝR! PRODUKTOVÝ INŽENÝR! PRODUKTOVÝ INŽENÝR!

Náplň práce:
* příprava a návrh konceptu výrobku dle specifikací zákazníka ve fázi nacenění
* komunikace se zákazníky o technické stránce projektových návrhů, změn či proveditelnosti
* poskytování podpory při výrobě tak, aby byla zajištěna výroba produktů a jejich sestavení a funkčnost odpovídala zamýšlenému a požadovanému designu
* podílení se na designových změnách
* vést projekt po technické stránce od začátku až k jeho úspěšnému a včasnému uvedení do výroby včetně řešení případných problémů při zavádění

* 13. plat
* pružná pracovní doba
* stravenky v hodnotě 100 Kč
* penzijní připojištění
* 20 dnů dovolené
* příspěvek na dopravu

již byla obsazena."

ID nabídky:  531329536