Shade

Agentka.cz Bruntál  TECHNIK JAKOSTI

TECHNIK JAKOSTI

24.02.2021

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici TECHNIK JAKOSTI v lokalitě Bruntál.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Bruntál
GEO: 49.9881706, 17.4642582
Úvazek plný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B2 - pokročilý

Hledáme Technika jakosti, který má VŠ vzdělání chemického směru a komunikativní znalost anglického jazyka.

NÁPLŇ PRÁCE:
- správa dokumentace a platných norem QC
- validace a zavádění analytických metod
- vývoj a zkoušení analytických metod v oddělení kontroly kvality (QC)
- práce s farmaceutickou legislativou (AJ)

- smlouva na dobu NEURČITOU
- finanční příspěvěk na dopravu
- měsíční, roční odměny
- příspěvek na stravné
- Cafeteria
- příspěvek na ubytování

již byla obsazena."

ID nabídky:  531334656