Shade

Agentka.cz Frýdek - Místek  FINANČNÍ ÚČETNÍ

FINANČNÍ ÚČETNÍ

25.02.2021

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ v lokalitě Frýdek - Místek.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Frýdek - Místek
GEO: 49.6819305, 18.3673216
Úvazek plný
Plat 30 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi účetní podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý
Angličtina - B2 - pokročilý

Hledáme posilu do týmu účetních! Pokud máš zkušenosti v oblasti účetnictví, nejlépe z výrobní společnosti, dokážeš samostatně pracovat a máš alespoň základy angličtiny... dej nám o sobě co nejdříve vědět, protože hledáme právě Tebe - FINANČNÍ ÚČETNÍ !

Náplň práce:
* kontrola a zpracování účetnictví, včetně finančních výkazů
* účtování závazků, pohledávek, bankovních výpisů, pokladny, zásob, dohadných položek, časového rozlišení atd.
* kontrola dokladů, objednávek, dodržování platebních podmínek
* vedení agendy majetku
* zpracování interních reportů
* příprava přiznání k DPH
* spolupráce na měsíčních a ročních uzávěrkách
* komunikace s auditory, daňovými poradci
* spolupráce na přípravě rozpočtů, vyhodnocení , analýz atd.

* flexibilní pracovní doba
* 25 dnů dovolené
* stravenky v hodnotě 90 Kč
* vzdělávací programy
* jazykové kurzy

již byla obsazena."

ID nabídky:  531341824