Shade

Agentka.cz Ústí nad Labem  TECHNOLOG/PROCESNÍ INŽENÝR/-KA

TECHNOLOG/PROCESNÍ INŽENÝR/-KA

24.02.2021

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici TECHNOLOG/PROCESNÍ INŽENÝR/-KA v lokalitě Ústí nad Labem.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Ústí nad Labem
GEO: 50.6610266, 14.0329968
Úvazek plný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B2 - pokročilý

Procesní inženýři? Máme pro Vás příležitost ve velmi zajímavé společnosti, která vyrábí senzory do automotive průmyslu. Zaujalo Vás to? Není nic jednoduššího, než nám poslat životopis :-).

Náplň práce:
* zodpovědnost za koordinaci technické činnosti výrobních linek
* operativní technická podpora výroby
* kontrola kvality procesů (zajišťování a kontrola dodržování pracovních postupů a příslušné dokumentace)
* příprava instrukcí, podílení se na proškolování týmu výroby a údržby
* aktivní spolupráce s týmem údržby a výroby

* pružná pracovní doba (37,5 h/ týden)
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na dovolenou 1000 Kč
* stravenky v hodnotě 120 Kč
* příspěvek na penzijní připojištění (3% ze základu)
* roční bonus až 10% z roční základní mzdy
* příplatky za noční/ víkendy 20%
* pracovní smlouva na dobu neurčitou
* výuka AJ v pracovní době

již byla obsazena."

ID nabídky:  531353344