Agentka.cz Praha  IT TALENT SOURCER part-time - Interní HR, 200-250 Kč/h

IT TALENT SOURCER part-time - Interní HR, 200-250 Kč/h

24.02.2021

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici IT TALENT SOURCER part-time - Interní HR, 200-250 Kč/h v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek dočasný
Plat 200 až 250 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Čeština - C1 - aktivně
Angličtina - B2 - pokročilý

Další informace

Máte zkušenost z pozice Talent Sourcera/Researchera?
Máte zkušenost s náborem na IT pozice a znáte IT terminologii?
Hovoříte anglicky na pokročilé úrovni a můžete pracovat min. 20h/týdně?

Pokud ano, budeme se těšit na Vaše CV, jelikož právě obsazujeme pozici IT TALENT SOURCER/RESEARCHER v interním HR oddělení mezinárodní společnosti.

Vaším úkolem bude:
- Aktivní vyhledávání a oslovování kandidátů na IT pozice
- Využívání sociálních sítí, pracovních portálů a dalších online nástrojů pro vyhledávání těch správných lidí
- Hledání nových zdrojů a příležitostí, kde správné uchazeče najít
- Selekce CV a prescreening kandidátů
- Telefonická a e- mailová komunikace s kandidáty
- Organizace pohovorů
- Aktualizace databáze
- Podpora náborového týmu a další související činnosti
- Spolupráce na Employer Branding aktivitách a projektech

Mzda: 200 - 250 Kč/m (dle zkušeností)
Smlouva na dobu určitou půl roku s možností dalšího prodloužení.
Flexibilní pracovní doba - min. 20h/týdně.

Lokalita: Praha 7 - Holešovice
Nástup: Ihned

- Roční bonus
- Dovolená 5 týdnů
- Flexibilní pracovní dobu, možnost i Home office
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Plně hrazené skupinové životní pojištění
- Stravenková karta (90 Kč / den)
- Speciální lékařská péče pro zaměstnance
- Propracovaný systém vzdělávání
- Příjemné pracovní prostředí v nových kancelářích

již byla obsazena."

ID nabídky:  531364608