Shade

Agentka.cz Praha  Asistent/ka v personální agentuře

Asistent/ka v personální agentuře

25.03.2021

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Asistent/ka v personální agentuře v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek plný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Čeština - C2 - expert
Angličtina - C1 - aktivně

Pokud Vás láká práce s lidmi, máte zájem získat praxi v oblasti lidských zdrojů, hovoříte plynule anglicky a rádi byste Vaší znalost denně používali, pak využijte možnosti získat praxi ve společnosti Grafton Recruitment v oddělení Business Services.

Grafton Recruitment je předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností. Do pobočky Business Services, která se zaměřuje na spolupráci s mezinárodními firmami, hledáme nového člena týmu na pozici HR Team Assistant.

Co Vás čeká?
* Komunikace s uchazeči o práci (každému uchazeči, který reaguje na pracovní pozice, je potřeba zavolat a zjistit potřebné informace).
* Selekce a zpracování reakce uchazečů (pracujeme s Outlookem, Excelem, Wordem a interní databází).
* Organizace pohovorů s uchazeči.
* Zadávání jazykových a jiných testů, jejich následná vyhodnocení.
* Plánování pohovorů mezi kandidáty a našimi klienty.
* Inzerce pracovních pozic na české a zahraniční portály.
* Úzká spolupráce se všemi členy týmu s ohledem na jednotlivé projekty.
* Příležitostná účast na pohovorech.
* Administrativní a organizační podpora.
* Koordinace projektů.
* Komunikace s Vysokými školami a jinými instituty.
* Účast na pracovních veletrzích a konferencích.

Na této pozici je zapotřebí samostatnost, ale je zde tým, s kterým denně budete úzce spolupracovat a který rád kdykoliv poradí. Denně komunikujeme s uchazeči z různých zemí, angličtinu tak využijete na 100 %.

Co můžeme nabídnout?
* Zázemí silné a stabilní značky na trhu práce.
* Možnost odstartovat svou kariéru v oblasti lidských zdrojů.
* Výborný a přátelský tým.
* Osobní a profesní rozvoj.
* Možnost kariérního růstu (a nejedná se jen o prázdnou frázi).
* Prostor pro uplatnění vlastních nápadů a nových řešení.
* Velkou míru samostatnosti a důvěry.
* Moderní pracovní prostředí v centru Prahy.
* Home office.

Nepracujeme ve velkém korporátu, kde se lidé navzájem neznají. Máme zde příjemnou atmosféru, pořádáme společné akce i mimo práci, a snažíme se vytvářet všem skvělé pracovní prostředí.

Budeme se těšit na Vámi zaslaný životopis.

* 24 dní dovolené.
* 2 dny placeného volna navíc.
* 2 Sick Days.
* Jazyková výuka na pracovišti plně hrazená firmou (skupinová i individuální).
* Stravenky v hodnotě 80 Kč/den.
* Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok.
* Penzijní připojištění 6 000 Kč/rok (po 2 letech u firmy).
* Firemní teambuildingy.
* Pomoc s odborným zaškolením, dlouhodobé vzdělávání a podpora osobního rozvoje.
* Telefon s tarifem pro soukromé použití.
* Kanceláře v centru Prahy - Náměstí Republiky.
* Dárek k narozeninám.
* Občerstvení na pracovišti.

již byla obsazena."

ID nabídky:  532124672