Shade

Agentka.cz Liberec  VEDOUCÍ SMĚNY VE SKLADU

VEDOUCÍ SMĚNY VE SKLADU

15.05.2021

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici VEDOUCÍ SMĚNY VE SKLADU v lokalitě Liberec.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Liberec
GEO: 50.7670199, 15.0561346
Úvazek plný
Plat 30 000 až 38 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí podprůměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Čeština - C2 - expert

Máte praxi jako mistr ve skladu? K tomu platný VZV průkaz a nevadí vám třísměnný provoz?

Pak se nám přihlaste na pozici

MISTR SKLADU

Náplň práce:
* řízení provozu skladu na určené směně
* vedení týmu podřízených
* zodpovědnost za organizaci nakládek, vykládek, naskladnění materiálu
* příprava materiálu směrem k dodavatelům
* zpracování a evidence objednávek
* zásobování výroby dle výrobního plánu
* v případě potřeby zastoupení řadových zaměstnanců směny (řízení VZV)

* finanční bonusy (měsíční, roční, bonus na dovolenou, bonus na Vánoce)
* stravenky v hodnotě 100 Kč
* náhradní volno v kombinaci se sickdays (max. 5 dní v roce)
* 5 týdnů dovolené
* pracovní doba v nepřetržitém 12h režimu

již byla obsazena."

ID nabídky:  533563904