Shade

Agentka.cz Jičín  MANAŽER PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY

MANAŽER PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY

25.05.2021

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici MANAŽER PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY v lokalitě Jičín.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Jičín
GEO: 50.4370003, 15.3513126
Úvazek plný
Plat 35 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manažer podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B2 - pokročilý
Angličtina - C1 - aktivně

Staňte se součástí týmu společnosti, která je díky svým vědomostem a schopnostem vývoje úspěšnou technologickou jedničkou na trhu.

Aktuálně hledáme obchodníka pro odbytové oblasti: Švýcarsko, Rakousko, Německo, Maďarsko, Itálie, Slovensko.

Náplň práce:

- péče o stávající zákazníky a strategické získávání zákazníků nových
- plánování cest a organizování návštěv u zákazníků, vypracovávání zpráv o návštěvách
- péče o projekty
- zpracování statistik a reportů prodeje
- analýza a popis zákaznických požadavků
- vypracovávání odbytového rozpočtu pro danou oblast odbytu
- odpovědnost za obchodní výsledky

- fixní mzda + pohyblivá část dle obchodních výsledků
- mobil, notebook, automobil i k soukromým účelům
- 5 dní dovolené navíc
- stravenky
- příspěvek na PP/ŽP
- jazykové kurzy

již byla obsazena."

ID nabídky:  533808640