Shade

Agentka.cz Praha  Vedoucí týmu správy pojištění

Vedoucí týmu správy pojištění

18.06.2021

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Vedoucí týmu správy pojištění v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek plný
Plat 50 000 až 60 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí průměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Čeština - C2 - expert

Hledáte perspektivní a stabilní zaměstnání v oblasti pojišťovnictví, kde budete vést a rozvíjet svůj vlastní tým?

Budete se starat o přidělené kolegy, zajišťovat a kontrolovat výsledky týmu, zároveň budete mít na starosti požadavky klientů a řízení veškerých aktivit tak, aby kvalita služeb odpovídala stanoveným cílům.

Další náplň práce:

- přidělení a kontrola pracovních úkolů, plánování provozní situace
- odpovědnost za kvalitu a vysokou produktivitu týmu
- odpovídání a dodržování nastavených postupů a procesů v týmu
- poskytování konzultace a zajištění metodické podpory týmu při řešení nestandardních požadavků
- organizace porad týmu a předávání relevantních informací z vedení
- průběžné hodnocení podřízených, zajištění zpětných vazeb, rozvoj
- plánování směn, hlídání a řízení docházky

Nástup ihned
Lokalita Praha

- finanční měsíční bonusy
- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- home office
- sick days
- stravenky
- Cafeterie
- karta Multisport
- příspěvek na penzijní připojištění
- zaměstnanecké slevy na produkty
- zvýhodněné mobilní tarify pro Vás a pro Vaši rodinu
- jazykové kurzy
- odborné kurzy
- notebook
- mobilní telefon
- firemní akce
- občerstvení na pracovišti

již byla obsazena."

ID nabídky:  534281984