Shade

Agentka.cz Brno  SEŘIZOVAČ CNC STROJE MAZAK (IGX 300)

SEŘIZOVAČ CNC STROJE MAZAK (IGX 300)

12.08.2021

Společnost MIRAI INTEX s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici SEŘIZOVAČ CNC STROJE MAZAK (IGX 300) v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel MIRAI INTEX s.r.o.
Adresa pracoviště Tuřanka 858/98a
63500 Brno
GEO: 49.1675548, 16.6731504
Úvazek plný, dvousměnný provoz
Plat 38 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Angličtina - Pasivní

Další informace

NÁPLŇ PRÁCE:

• Budete obsluhovat a seřizovat CNC obráběcí centrum Integrex I-300.
• Určovat vhodné parametry řezu, sestavovat nástroje a materiály, seřizovat funkce stroje a vyrovnávat obráběné části materiálu i nástroje.
• Nemine Vás ruční kontrola vyráběných dílů pomocí měřidel.
• Psát programy v systému dialogového programování MAZATROL.
• Využijete také orientaci, čtení a použití technických podkladů.
• Budete evidovat technická data o průběhu obrábění a jeho výsledcích.

POŽADUJEME:

• Středoškolské vzdělání technického směru – kovoobrábění.
• Ideálně 3 roky praxe v oboru.
• Prokazatelné pracovní zkušenosti na strojích Mazak Integrex, znalost soustruhového a frézovacího obrábění.
• Schopnost samostatné práce s technickou dokumentací a výkresy.
• Poznatky ručních měřidel a jejich použití.
• Znalost AJ na úrovni práce s technickou dokumentací.

NABÍZÍME:

• Zajímavou práci v mezinárodním prostředí v technologicky jedinečném oboru.
• Prostor pro uplatnění vašich zkušeností a maximální možností seberealizace.
• Získání jedinečných zkušeností v unikátním oboru.
• Možnost aktivně se podílet na růstu a rozvoji společnosti.
• Příjemný a motivovaný kolektiv.
• Moderní, čisté a bezprašné prostředí.
• Malosériovou kusovou výrobu.
• Velmi dobré finanční ohodnocení formou fixní mzdy.
• Práci na dvousměnný provoz.
• Kávu a pitný režim na pracovišti zdarma.

Informace k nabídce na stránkách zaměstnavatele: www.mirai-intex.com/kariera/

již byla obsazena."

ID nabídky:  536305408