Agentka.cz Ústí nad Labem  Koordinátor/Stavbyvedoucí–liniové stavby, výstavba

Koordinátor/Stavbyvedoucí–liniové stavby, výstavba

22.12.2021

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Koordinátor/Stavbyvedoucí–liniové stavby, výstavba v lokalitě Ústí nad Labem.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Ústí nad Labem
GEO: 50.6610266, 14.0329968
Úvazek plný
Plat 40 000 až 50 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Do firmy se sídlem v Ústí nad Labem, hledám koordinátora liniové stavby s minimálně 2 lety zkušeností na obdobné pozice.

Pracovní náplň:
příprava, koordinace a řízení svěřených zakázek
tvorba harmonogramů
dohled nad prováděnou prací
přidělování a kontrola kvality práce dodavatelů a techniků společnosti
odpovědnost za plnění termínů
přejímání zakázek od dodavatelů
předávání zakázek
zpracování kalkulací zakázek
zpracování podkladů pro fakturaci
odpovědnost za finanční výsledky zakázek
účasti na kontrolních dnech - jednání s investory a zákazníky
související administrativní činnosti

dynamické prostředí
možnost profesního růstu
notebook, mobilní telefon
osobní automobil s možností využívání k soukromým účelům
příspěvek na penzijní pojištění
školení, certifikace, jazykové kurzy, prostor pro sebevzdělávání a další osobní rozvoj
sickdays
odpovídající platové ohodnocení
práci na plný pracovní úvazek
práci ve stabilní české firmě

již byla obsazena."

ID nabídky:  539602944