Agentka.cz Hrádek nad Nisou  operátor výroby hliněných odlitků

operátor výroby hliněných odlitků

11.01.2022

Pracovní agentura Steer Agency s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici operátor výroby hliněných odlitků v lokalitě Hrádek nad Nisou.

Agentura Steer Agency s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Oldřichova
Hrádek nad Nisou
GEO: 50.8684002, 14.8552771
Úvazek plný, nepřetržitý provoz
Plat 24 000 až 32 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor průměrný
Vzdělání Základní
Požadujeme Čeština - A2 - mírně pokročilý
Ruština - Aktivní
Slovenština - Aktivní

Další informace

Náplň práce:
obsluha tlakových licích strojů
kontrola odlitků
jednoduchá manipulace
12ti hodinové směny (krátký, dlouhý týden)
práce vhodná spíše pro muže z důvodu zvedání těžkých břemen
Nabízíme:
130Kč/h čistého, po zapracování 140Kč/h čistého
zdarma svozový autobus z Liberce do Hrádku (se zastávkou v Chrastavě)
pro zaměstnance mimo okres Liberec příspěvek na dopravu 1000Kč
dotované stravování v podniku
možnost záloh každý pátek
smlouva na HPP

Informace k nabídce na stránkách zaměstnavatele: www.steer.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  540788224