Agentka.cz  Technolog v potravinářství | náborový příspěvek 100 000 Kč a služební byt

Technolog v potravinářství | náborový příspěvek 100 000 Kč a služební byt

27.01.2023

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Technolog v potravinářství | náborový příspěvek 100 000 Kč a služební byt v lokalitě .

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa
GEO: 50.1435, 12.7501899
Úvazek plný
Plat 35 000 až 50 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technolog průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Angličtina - B2 - pokročilý

Další informace

VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Do moderní výrobní firmy v oboru potravinářství u Slavkovského lesa hledáme technologa, který by měl mít vysokou školu v oboru potravinářství, dobrou angličtinu a motivaci se učit novým věcem.

Náplň práce:
- dohled nad výrobními procesy, technologiemi a podílet se na návrzích zlepšování
- spolupráce s investičními záměry
- pomoc s vytvářením systému řízení kvality a bezpečnosti potravin IFS, vedení dokumentace BOZP, PO
- komunikace s dodavateli technologií

- 13. plat
- náborový příspěvek 100 000 Kč po půl roce na pozici
- roční bonusy
- firemní byt v případě relokace
- stravenkový paušál
- příspěvek na dojíždění
- benefitní karta
- možnost růst a učit se od zkušených kolegů

již byla obsazena."

ID nabídky:  546841600