Shade

Agentka.cz Ostrava  SAP Business Process Analyst

SAP Business Process Analyst

27.01.2023

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici SAP Business Process Analyst v lokalitě Ostrava.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Ostrava
GEO: 49.8412715, 18.2902483
Úvazek plný
Plat 80 000 až 110 000 Kč
Nabízený plat je nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B2 - pokročilý

Pro menší mezinárodní společnost hledáme zkušeného/zkušenou kandidátku na pozici SAP Business Process Analyst.

Náplň práce:

- technická podpora a konzultace SAP a cloudová řešení v modulech: SD, SCM, QM, PP
- koncepční podpora odborných útvarů a další rozvoj procesů a funkcí
- spolupráce / projektové řízení na mezinárodních projektech
- technická analýza a definice programových požadavků
- uživatelská podpora 2. a 3. úrovně

- zajímavé mzdové ohodnocení
- stravenkový paušál

již byla obsazena."

ID nabídky:  548873216