Shade

Agentka.cz Kolín  Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Společnost METAL TRADE COMAX, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Obchodní zástupce v lokalitě Kolín.

Zaměstnavatel METAL TRADE COMAX, a.s.
Adresa pracoviště Ovčárecká 575 575
28002 Kolín
GEO: 50.0426819, 15.2160179
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 40 000 až 60 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupce průměrný
Vzdělání Střední s maturitou

Další informace

Náplň práce :

Komunikace se stávajícími a potenciálními zákazníky, vedení obchodního jednání, samostatné řešení svěřených úkolů
Samostatná práce v informačním systému
Zpracování nabídek a objednávek
Příprava kupních smluv a dalších podkladů
Práce v Kolíně

Požadujeme :

Minimálně SŠ vzdělání (nejlépe ekonomického či technického zaměření – vhodné i pro šikovného absolventa)
Znalost AJ nebo NJ slovem i písmem
Dobrá uživatelská znalost práce na PC (znalost IS NAVISION výhodou)
ŘP skupiny B
Časovou flexibilitu a schopnost pracovat v týmu
Příjemné vystupování, ochotu cestovat a učit se
Zkušenost s prodejem plechů, ocelových pásek výhodou

Nabízíme :

Nástupní mzdu 40 000 Kč, po zaučení až 60 000 Kč
5 týdnů dovolené a 13. plat
Po zaučení služební auto i pro soukromé účely
Náborový příspěvek
Roční příspěvek 6 000 Kč na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Příspěvek na stravování
Příspěvek na Multisport kartu
A další Benefity

již byla obsazena."

ID nabídky:  550766080