Shade

Agentka.cz Liberec  INŽENÝR KVALITY - LIBEREC

INŽENÝR KVALITY - LIBEREC

10.11.2023

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici INŽENÝR KVALITY - LIBEREC v lokalitě Liberec.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Liberec
GEO: 50.7670199, 15.0561346
Úvazek plný
Plat 45 000 až 55 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B2 - pokročilý

Máte praxi z oddělení kvality v oblasti automotive a chcete ji dále rozvíjet? Jednání v angličtině je pro Vás samozřejmostí? Hledáme inženýra kvality, tak se nám přihlaste právě teď!

Co Vás čeká:
Plnit roli QA zástupce v projekčních vývojových týmech - plánovat, koordinovat a reportovat v procesu uvolňování vzorků zákazníkovi.
Aktivně hájit zájmy a požadavky zákazníků v rámci DMCZ.
Provádět analýzy interních problémů výrobků, vypracovávat zprávy a navrhovat nápravná opatření.
Připravovat a provádět auditní činnosti.
Navazovat na spolupráci s ostatními odděleními v rámci projektu.
Podílet se na předání projektu do sériové výroby.

* Měsíční prémie
* Kafeterie 500 Kč měsíčně
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
* Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
* Zdravotní péče a rehabilitace
* Akce pro zaměstnance
* Odměny za pracovní výročí

již byla obsazena."

ID nabídky:  554634752