Shade

Agentka.cz  SEŘIZOVAČ MECHANIK HRANICE 44000 Kč

SEŘIZOVAČ MECHANIK HRANICE 44000 Kč

10.02.2024

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici SEŘIZOVAČ MECHANIK HRANICE 44000 Kč v lokalitě .

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa
GEO: 49.6586549, 17.0811406
Úvazek plný
Plat 41 000 až 44 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi mechanik průměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Pro nadnárodní korporaci hledáme kolegu na obsluhu a nastavení lisovacích a vyfukovacích strojů.

Nehledáme superhrdinu, stačí rozumět mechanice, trochu číslicově řízeným strojům, trochu elektronice a používat hlavu.

Co budete dělat:

- obsluhovat a nastavovat lisy či vyfukovací stroje
- zadávat data do PC
- evidovat případné opravy, objednávat náhradní díly
- hlídat kvalitu zhotovených plastových dílů
- dosypávat granulát
- 3 směny, víkendy volné
- práce se dá naučit i když nemáte totožnou praxi, ale chce to rozumět mašinám co do emchaniky, trochu hydrauliky, případně trochu robotiky (stačí základní mechanismy fungování)
- jednás e spíše o sériovou výrobu

Smlouva na HPP přímo do kmene.Vhodné i pro ženy s technickým myšlením.

- Mzda odpovídající zkušenostem v tomto oboru
- nadstandardní příplatky za směny
- stravenkový paušál 105 Kč/den
- 25 dní dovolené
- další firemní benefity -prémie, benefit karta, penzijko
- Provoz není turbulentní, prostředí není stresové
- Více informací poskytneme rádi individuálně.
Fajn a moderní prostředí i kolektiv.

již byla obsazena."

ID nabídky:  556072192