Shade

Agentka.cz  INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY (DOMAŽLICKO)

INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY (DOMAŽLICKO)

28.03.2024

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY (DOMAŽLICKO) v lokalitě .

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa
GEO: 49.4134812, 13.3157246
Úvazek plný
Plat 50 000 až 55 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý
Němčina - B1 - středně pokročilý

Máte zkušenost z oblasti kvality dodavatelské nebo zákaznické? Dokážete se domluvit anglickým jazykem ? Nevadilo by Vám čas od času cestovat po téměř celém světě ?

Zkuste nám poslat svůj profil, možná jste to právě Vy, koho hledáme!

Pracovní náplň Inženýra dodavatelské kvality:

- vyhodnocování kvality dodavatelů
- preventivní a reaktivní rozvoj kvality - klíčová osoba pro řešení reklamací
- zajištění shody se všemi specifikacemi a standardy
- využívání správných metodologií APQP a PPAP v nových i aktuálních projektech
- provádění auditů u dodavatelů
- odpovědnost za kvalitu výběru dodavatelů, jako je provádění studií technické proveditelnosti a schvalování
- spolupráce s odděleními napříč společností a divizí

*příspěvek na dojíždění
*finanční platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a znalostem
*zaměstnanecké výhody a benefity + bonusy
*možnost home officu

ID nabídky:  556934912