Shade

Agentka.cz Tachov  KONSTRUKTÉR / VÝVOJÁŘ (Tachovsko)

KONSTRUKTÉR / VÝVOJÁŘ (Tachovsko)

05.06.2024

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici KONSTRUKTÉR / VÝVOJÁŘ (Tachovsko) v lokalitě Tachov.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Tachov
GEO: 49.7955894, 12.6335945
Úvazek plný
Plat 30 000 až 50 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konstruktér podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B2 - pokročilý

Máte zkušenost jako konstruktér, nebo jste absolventem se strojním zaměřením? Domluvíte se anglicky včetně technických záležitostí? Pak nám o sobě dejte vědět.

Náplň práce na pozici konstruktéra:
- tvorba výkresů a projektů dle požadavků projektu
- komunikace a řešení technických záležitostí s mateřskou společností a zákazníkem
- práce v mezinárodním prostředí

- 5 týdnů dovolené
- Multibenefit karta
- Bonusy/prémie
- Roční odměny
- Závodní stravování
- Klidné pracovní prostředí

již byla obsazena."

ID nabídky:  558109440