Shade

Agentka.cz  Úklidová pomoc, až 26 000 Kč/m

Úklidová pomoc, až 26 000 Kč/m

02.08.2024

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Úklidová pomoc, až 26 000 Kč/m v lokalitě .

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa
GEO: 49.8782223, 14.9362955
Úvazek plný
Plat 23 000 až 26 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Čeština - C2 - expert

Jste pečlivý/á a je na Vás spolehnutí? Chcete se podílet na udržování čistoty a pořádku? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce:

- Důkladně čistit podlahy, stěny a stropy v odběrovém boxu a čisté zóně
- Úklid v prostorách zázemí pracovníků skladu
- Udržovat čistotu v sociálním zázemí a technických prostorách
- Pravidelně vyměňovat odpadkové koše a doplňovat hygienické potřeby
- Strojové čištění skladové haly
- Pomáhat s organizací a distribucí čistého pracovního oblečení
- Pečlivě vést záznamy o provedených úklidových pracích

Nástup: ihned
Lokalita: Hostivice
Smlouva: HPP smlouva na dobu určitou

- příspěvek na stravování
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění 3% z hrubé mzdy až 1500 Kč/měs.
- příspěvek na jazykovou výuku
- Multisport karta
- 5 týdnů dovolené

již byla obsazena."

ID nabídky:  558488832