Shade

Agentka.cz  KONZULTANT OBCHODNÍHO TÝMU | STAVEBNICTVÍ

KONZULTANT OBCHODNÍHO TÝMU | STAVEBNICTVÍ

04.07.2024

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici KONZULTANT OBCHODNÍHO TÝMU | STAVEBNICTVÍ v lokalitě .

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa
GEO: 49.7305327, 18.2332637
Úvazek plný
Plat 45 000 až 50 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konzultant podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý

Máš rád práci s daty a Excel ovládáš na jedničku? Mluvíš anglicky? Máš zkušenosti s implementací CRM systémů? Pak neváhej a kontaktuj nás!

Náplň práce:
- reporty, analýzy a statistiky v MS Excel
- implementace nových IT systémů
- klíčový uživatel pro interní systém
- školení obchodného týmu
- spolupráce s kolegy napříč společností
- zpracováni smluv

- 25 dnů dovolené
- příspěvek na dopravu
- stravenky
- cafeterie

již byla obsazena."

ID nabídky:  558604288