Shade

Agentka.cz Praha  Zástup na recepci, 8. a 10.7., 160 Kč/h

Zástup na recepci, 8. a 10.7., 160 Kč/h

05.07.2024

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Zástup na recepci, 8. a 10.7., 160 Kč/h v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek
Plat 160 až 200 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B2 - pokročilý
Čeština - C1 - aktivně

Domluvíte se anglicky a máte zájem o krátkodobou brigádu na firemní recepci? Jste k dispozici v uvedených termínech?
Pokud ano, pošlete nám svůj životopis

Náplň práce:
* Administrativa spojená s chodem recepce
* Vyřizování telefonických hovorů, přepojování a předávání vzkazů
* Organizace a příprava zasedacích místností
* Uvádění a obsluha návštěv
* Zpracovávání pošty
* Doplňování kávovarů
* Komunikace s firmami zajišťujícímu údržbu a bezpečnost

Mzda:160 Kč/h
Lokalita: Praha 4
Termíny: 8. a 10.7. + přelom červenec/srpen
Smlouva: DPČ

již byla obsazena."

ID nabídky:  558672128