Shade

Agentka.cz Praha  ASISTENTKU PRÁVNÍHO TÝMU

ASISTENTKU PRÁVNÍHO TÝMU

Společnost DVOŘÁK & SPOL., advokátní kancelář hledá nové zaměstnance na pozici ASISTENTKU PRÁVNÍHO TÝMU v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel DVOŘÁK & SPOL., advokátní kancelář
Adresa pracoviště Pobřežní 394
186 00 Praha
GEO: 50.0917572, 14.4401518
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 16 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední

Další informace

POŽADAVKY:

• Pečlivost, smysl pro detail, důraz na kvalitně odvedenou práci
• Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup k práci
• Dokončené SŠ vzdělání
• Zkušenosti na administrativní pozici výhodou
• Znalost a praxe v práci na počítači – MS Office (především MS Word, MS Excel)

NÁPLŇ PRÁCE:

• Administrativní podpora týmu právníků
• Příprava a úprava dokumentů a přehledů v MS Word, MS Excel
• Vedení archivace vybraných projektů

NABÍZÍME:

• Zázemí dynamické advokátní kanceláře s českou i zahraniční klientelou
• Mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí v centru Prahy

Nástup možný ihned.

V případě zájmu nám, prosím, zašlete strukturovaný životopis v českém jazyce na adresu: DVOŘÁK & SPOL., advokátní kancelář, s.r.o., Oasis Florenc, Pobřežní 12, 186 00 Praha 8, k rukám slečny Pavlíny Zvoníčkové, případně e-mailem na adresu: pavlina.zvonickova@akds.cz, tel. 255 706 500.
Všechny nabídky budeme považovat za důvěrné.

již byla obsazena."

ID nabídky:  59633152