Moment ...
Shade

Agentka.cz   Úřady práce  Kontaktní pracoviště Kladno 

 

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade

Kontaktní pracoviště Kladno

Hledáte práci?

Nabídka práce v lokalitě Kladno 1


Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...





Agentčin Blog

Přečtěte si na čem zrovna dělám, co chystám a jak se dívám na trh práce

Dobře placené profese jsou nyní řezník a chemik
V srpnu 2011 se na pracovním trhu mezi stálice manažer a analytik, co se nabízeného platu týče, dostaly dvě nové profese. Chemik s nástupním platem přesahujícím 35 tisíc korun hrubého a řezník s bezmála třicetitisícovou měsíční odměnou.  » číst dál

Další články »


Dislokované pracoviště patřící pod » ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami

Adresa
Dukelských hrdinů 1372
272 01 Kladno 1


Telefon:  950 127 111
Fax:  950 127 375
E-mail:  posta.up@kl.mpsv.cz


Otevírací hodiny

Zprostředkování zaměstnání
Pondělí - 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý - 8:00 - 11:00
Středa - 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek - 8:00 - 11:00
Pátek - 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR Bc. Jiří David 950 127 300 Jiri.David@uradprace.cz
vedoucí oddělení vnitřní správy, sekretariát Milan Šefčík 950 127 314 Milan.Sefcik@uradprace.cz
asistent ředitele kontakního pracoviště Alena Slunečková 950 127 301 Alena.Sluneckova@uradprace.cz
spisový pracovník Naděžda Čermáková 950 127 111 Nadezda.Cermakova@uradprace.cz
spisový pracovník Eva Jindrová 950 127 365 Eva.Jindrova@uradprace.cz
referent majetkové správy Josef Pešta 950 127 369 Josef.Pesta@uradprace.cz
vedoucí oddělení zprostředkování Jana Přichystalová 950 127 337 Jana.Prichystalova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování Lucie Bendlová 950 127 317 Lucie.Bendlova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování Ludmila Bolková 950 127 319 Ludmila.Bolkova@uradprace.cz
poradce pro zprostředkování Jitka Jungrová 950 127 359 Jitka.Jungrova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování Dana Kereková 950 127 341 Dana.Kerekova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování Alena Melicharová 950 127 357 Alena.Melicharova@uradprace.cz
vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti Bc. Monika Kaimlová 950 127 351 Monika.Kaimlova@uradprace.cz
ověřovatel podpor v nezaměstnanosti Radka Fejtková 950 127 335 Radka.Fejtkova@uradprace.cz
ověřovatel podpor v nezaměstnanosti Simona Fricová 950 127 336 Simona.Fricova@uradprace.cz
ověřovatel podpor v nezaměstnanosti Věra Buková 950 127 345 Vera.Bukova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Šárka Bednárová 950 127 362 Sarka.Bednarova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Jana Burešová 950 127 349 Jana.Buresova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Alena Čížková 950 127 363 Alena.Cizkova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Renata Fialová 950 127 350 Renata.Fialova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Ing. Ludmila Hladíková 950 127 348 Ludmila.Hladikova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Marie Houšková 950 127 346 Marie.Houskova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Zuzana Husáková 950 127 340 Zuzana.Husakova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Alena Jermanová 950 127 363 Alena.Jermanova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Vlasta Kapitánová 950 127 354 Vlasta.Kapitanova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Jaroslava Legnerová 950 127 362 Jaroslava.Legnerova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Markéta Oličová 950 127 342 Marketa.Olicova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Veronika Patková Kohoutová 950 127 355 Veronika.Patkova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Marie Patová 950 127 356 Marie.Patova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Miroslava Pechová 950 127 343 Miroslava.Pechova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Terezie Pražáková 950 127 347 Terezie.Prazakova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Nikola Řečínská 950 127 398 Nikola.Recinska@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Vladislava Slováková 950 127 358 Vladislava.Slovakova@uradprace.cz
vedoucí oddělení trhu práce Bc. Luboš Harigel 950 127 381 Lubos.Harigel@uradprace.cz
odborný pracovník trhu práce Kateřina Benešová 950 127 384 Katerina.Benesova1@uradprace.cz
odborný pracovník trhu práce Michaela Bílková 950 127 384 Michaela.Bilkova1@uradprace.cz
odborný pracovník trhu práce Veronika Jílková 950 127 399 Veronika.Jilkova@uradprace.cz
odborný pracovník trhu práce Lenka Kalousová 950 127 353 Lenka.Kalousova@uradprace.cz
odborný pracovník trhu práce Hana Pavlišová 950 127 353 Hana.Pavlisova@uradprace.cz
odborný pracovník APZ Lenka Šímová 950 127 371 Lenka.Simova@uradprace.cz
odborný pracovník trhu práce Pavla Vychodilová 950 127 384 Pavla.Vychodilova@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF Mgr. Markéta Šulcová 950 127 353 Marketa.Sulcova1@uradprace.cz
vedoucí oddělení poradenství a dalšího vzdělávání Milan Svítek 950 127 386 Milan.Svitek@uradprace.cz
odborný pracovník IPS Zuzana Králová 950 127 387 Zuzana.Kralova@uradprace.cz
odborný pracovník poradenství a dalšího vzdělávání Veronika Marková 950 127 393 Veronika.Markova1@uradprace.cz
odborný pracovník IPS Eva Šichová, DiS. 950 127 387 Eva.Sichova@uradprace.cz
odborný pracovník rekvalifikací Věra Veinerová 950 127 390 Vera.Veinerova@uradprace.cz
finanční pracovník Alena Dvořáková 950 127 372 Alena.Dvorakova@uradprace.cz
finanční pracovník Helena Hympánová 950 127 382 Helena.Hympanova@uradprace.cz
referent ICT Jaroslava Heidenreichová 950 127 313 Jaroslava.Heidenreichova@uradprace.cz
referent ICT Přemysl Milota 950 127 332 Premysl.Milota@uradprace.cz
referent ICT Bc. Jana Pauzerová 950 127 312 Jana.Pauzerova@uradprace.cz
právník Bc. Lenka Machová 950 127 373 Lenka.Machova@uradprace.cz
odborný pracovník insolvence Hana Adamišinová 950 127 370 Hana.Adamisinova@uradprace.cz
odborný pracovník insolvence Marcela Trochová 950 127 329 Marcela.Trochova@uradprace.cz
finanční kontrolor Lenka Zíková 950 127 388 Lenka.Zikova@uradprace.cz
odborný pracovník pohledávek a exekucí Taťana Mertlíková 950 127 333 Tatana.Mertlikova@uradprace.cz
odborný pracovník pohledávek a exekucí Jindra Nedvědová 950 127 333 Jindra.Nedvedova@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF Ing. Lucie Brabcová 950 127 391 Lucie.Brabcova@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF Tereza Faustyna Malanowska, DiS. 950 127 391 Tereza.Malanowska@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF Ivana Marková 950 127 391 Ivana.Markova1@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF Veronika Adamovská 950 127 383 Veronika.Adamovska@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF Bc. Kateřina Blahovcová 950 127 366 Katerina.Blahovcova@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF Gabriela Čunderlová 950 127 321 Gabriela.Cunderlova@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF Lenka Kaucká 950 127 366 Lenka.Kaucka1@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF Ing. Blanka Lážnovská 950 127 383 Blanka.Laznovska@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF Tereza Vlasatá 950 127 366 Tereza.Vlasata@uradprace.cz