Moment ...
Shade

Agentka.cz   Úřady práce  Kontaktní pracoviště Slaný 

 

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade

Kontaktní pracoviště Slaný

Hledáte práci?

Nabídka práce v lokalitě Slaný 1


Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...





Agentčin Blog

Přečtěte si na čem zrovna dělám, co chystám a jak se dívám na trh práce

GDPR je zde!
Upravili jsme naše obchodní podmínky tak, aby reflektovaly novou směrnici EU GDPR (ochrana osobních údajů).  » číst dál

Další články »


Dislokované pracoviště patřící pod » ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami

Adresa
Netovická 875
274 01 Slaný 1


Telefon:  950 127 401, 950 127 408
Fax:  950 127 440
E-mail:  posta.klf@kl.mpsv.cz


Otevírací hodiny

Zprostředkování zaměstnání
Pondělí - 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý - 8:00 - 11:00
Středa - 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek - 8:00 - 11:00
Pátek - 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR Bc. Kamila Kapusniaková 950 127 400 Kamila.Kapusniakova@uradprace.cz
vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti Gabriela Žádníková 950 127 401 Gabriela.Zadnikova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování Milena Bečvářová 950 127 402 Milena.Becvarova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Vendula Fritschová 950 127 408 Vendula.Fritschova@uradprace.cz
pracovník trhu práce Gabriela Hezinová 950 127 409 Gabriela.Hezinova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Dagmar Jeřábková 950 127 403 Dagmar.Jerabkova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Radka Rockenbauerová 950 127 405 Radka.Rockenbauerova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Aneta Soukupová 950 127 404 Aneta.Soukupova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování Jitka Šíchová, DiS. 950 127 406 Jitka.Sichova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování Jindřiška Vágnerová 950 127 407 Jindriska.Vagnerova@uradprace.cz