Moment ...
Shade

Agentka.cz   Úřady práce  Kontaktní pracoviště Kladno 

 

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade

Kontaktní pracoviště Kladno

Hledáte práci?

Nabídka práce v lokalitě Kladno 1


Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...





Agentčin Blog

Přečtěte si na čem zrovna dělám, co chystám a jak se dívám na trh práce

GDPR je zde!
Upravili jsme naše obchodní podmínky tak, aby reflektovaly novou směrnici EU GDPR (ochrana osobních údajů).  » číst dál

Další články »


Dislokované pracoviště patřící pod » ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami

Adresa
Dukelských hrdinů 1372
272 01 Kladno 1


Telefon:  950 127 111


Otevírací hodiny

Hmotná nouze
Pondělí - 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý - 8:00 - 11:00
Středa - 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek - 8:00 - 11:00
Pátek - 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
vedoucí oddělení hmotné nouze Jana Volfová, DiS. 950 127 570 Jana.Volfova@uradprace.cz
ověřovatel dávek HN Kristýna Dušková 950 127 360 Kristyna.Duskova@uradprace.cz
ověřovatel dávek HN Marcela Šimková 950 127 578 Marcela.Simkova@uradprace.cz
ověřovatel dávek HN Jana Tovarová 950 127 364 Jana.Tovarova@uradprace.cz
pracovník dávek hmotné nouze Kateřina Babková 950 127 385 Katerina.Babkova@uradprace.cz
pracovník dávek hmotné nouze Jana Ferbyová 950 127 572 Jana.Ferbyova@uradprace.cz
pracovník dávek hmotné nouze Andrea Heřmánková 950 127 587 Andrea.Hermankova@uradprace.cz
pracovník dávek hmotné nouze Jolana Hoffmanová 950 127 576 Jolana.Hoffmanova@uradprace.cz
pracovník dávek hmotné nouze Stanislava Jůnová 950 127 583 Stanislava.Junova@uradprace.cz
pracovník dávek hmotné nouze Radka Kubíková 950 127 581 Radka.Kubikova@uradprace.cz
pracovník dávek hmotné nouze Dagmar Markovičová 950 127 583 Dagmar.Markovicova@uradprace.cz
pracovník dávek hmotné nouze Petra Martincová 950 127 367 Petra.Martincova@uradprace.cz
pracovník dávek hmotné nouze Miloslava Nakládalová 950 127 582 Miloslava.Nakladalov@uradprace.cz
pracovník dávek hmotné nouze Eva Šafaříková 950 127 394 Eva.Safarikova@uradprace.cz
pracovník dávek hmotné nouze Jana Šerhantová 950 127 572 Jana.Serhantova@uradprace.cz
pracovník dávek hmotné nouze Lucie Zwingerová 950 127 575 Lucie.Zwingerova@uradprace.cz
specialista dávek hmotné nouze Milena Báčová 950 127 582 Milena.Bacova@uradprace.cz
specialista dávek hmotné nouze Miroslava Gajdošová 950 127 389 Miroslava.Gajdosova@uradprace.cz
specialista dávek hmotné nouze Veronika Králová 950 127 580 Veronika.Kralova1@uradprace.cz
specialista dávek hmotné nouze Jakub Palán 950 127 573 Jakub.Palan@uradprace.cz
specialista dávek hmotné nouze Jitka Staňková 950 127 385 Jitka.Stankova@uradprace.cz
specialista dávek hmotné nouze Irena Vimrová 950 127 389 Irena.Vimrova@uradprace.cz