Moment ...
Shade

Agentka.cz   Úřady práce  Kontaktní pracoviště Kladno 

 

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade

Kontaktní pracoviště Kladno

Hledáte práci?

Nabídka práce v lokalitě Kladno 1


Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...





Agentčin Blog

Přečtěte si na čem zrovna dělám, co chystám a jak se dívám na trh práce

GDPR je zde!
Upravili jsme naše obchodní podmínky tak, aby reflektovaly novou směrnici EU GDPR (ochrana osobních údajů).  » číst dál

Další články »


Dislokované pracoviště patřící pod » ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami

Adresa
Dukelských hrdinů 1372
272 01 Kladno 1


Telefon:  950 127 111
E-mail:  podatelna.kl@uradprace.cz


Otevírací hodiny

Sociální služby, příspěvek na péči
Pondělí - 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý - 8:00 - 11:00
Středa - 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek - 8:00 - 11:00
Pátek - 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
sociální pracovník Monika Broumová, DiS. 950 127 396 Monika.Broumova@uradprace.cz
sociální pracovník Bc. Filip Kruncl, DiS. 950 127 395 Filip.Kruncl@uradprace.cz
sociální pracovník Sandra Pšanská, DiS. 950 127 394 Sandra.Psanska@uradprace.cz
vedoucí oddělení PnP a DOZP Mgr. Lucie Slavíková, DiS. 950 127 584 Lucie.Slavikova@uradprace.cz
sociální pracovník Miroslava Froncová, DiS. 950 127 574 Miroslava.Froncova@uradprace.cz
sociální pracovník Tereza Grimová, DiS. 950 127 392 Tereza.Grimova@uradprace.cz
sociální pracovník Lada Hrbková, DiS. 950 127 577 Lada.Hrbkova@uradprace.cz
sociální pracovník David Kosina, DiS. 950 127 579 David.Kosina@uradprace.cz
sociální pracovník Martina Perglová, DiS. 950 127 334 Martina.Perglova@uradprace.cz
sociální pracovník Jiřina Prchalová, DiS. 950 127 334 Jirina.Prchalova@uradprace.cz
sociální pracovník Alena Zeislová, DiS. 950 127 571 Alena.Zeislova@uradprace.cz
sociální pracovník Lucie Zeislová, DiS. 950 127 397 Lucie.Zeislova@uradprace.cz