Moment ...
Shade

Agentka.cz   Úřady práce  Kontaktní pracoviště Kladno 

 

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade

Kontaktní pracoviště Kladno

Hledáte práci?

Nabídka práce v lokalitě Kladno 1


Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...





Agentčin Blog

Přečtěte si na čem zrovna dělám, co chystám a jak se dívám na trh práce

Dobře placené profese jsou nyní řezník a chemik
V srpnu 2011 se na pracovním trhu mezi stálice manažer a analytik, co se nabízeného platu týče, dostaly dvě nové profese. Chemik s nástupním platem přesahujícím 35 tisíc korun hrubého a řezník s bezmála třicetitisícovou měsíční odměnou.  » číst dál

Další články »


Dislokované pracoviště patřící pod » ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami

Adresa
Dukelských hrdinů 1372
272 01 Kladno 1


Telefon:  950 127 111, 950 127 500-514
Fax:  950 127 520, 950 127 521
E-mail:  posta.ssp@kl.mpsv.cz


Otevírací hodiny

Státní sociální podpora
Pondělí - 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý - 8:00 - 11:00
Středa - 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek - 8:00 - 11:00
Pátek - 8:00 - 11:00 (jen pro podání žádosti)


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
vedoucí oddělení SSP a dávek pěstounské péče Eva Káclová 950 127 500 Eva.Kaclova@uradprace.cz
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče Jana Hrbáčková, DiS. 950 127 503 Jana.Hrbackova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Michaela Jindáčková 950 127 506 Michaela.Jindackova@uradprace.cz
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče Silvie Kolbuchová, DiS. 950 127 509 Silvie.Kolbuchova@uradprace.cz
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče Lenka Krátká, DiS. 950 127 512 Lenka.Kratka@uradprace.cz
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče Zdeňka Pánková, DiS. 950 127 510 Zdenka.Pankova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Jana Froňková 950 127 501 Jana.Fronkova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Martina Fujerová 950 127 515 Martina.Fujerova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Ivana Himmatová 950 127 511 Ivana.Himmatova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Ivana Hůrková 950 127 504 Ivana.Hurkova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Alena Kadeřábková, DiS. 950 127 508 Alena.Kaderabkova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Zuzana Poborská 950 127 513 Zuzana.Poborska@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Mgr. Michaela Richterová 950 127 502 Michaela.Richterova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Petra Sedláčková 950 127 530 Petra.Sedlackova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Michaela Slavíková 950 127 516 Michaela.Slavikova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Jitka Vaníčková 950 127 514 Jitka.Vanickova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Květuše Vydrová 950 127 507 Kvetuse.Vydrova@uradprace.cz