Moment ...
Shade

Agentka.cz   Úřady práce  Kontaktní pracoviště Slaný 

 

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade

Kontaktní pracoviště Slaný

Hledáte práci?

Nabídka práce v lokalitě Slaný 1


Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...





Agentčin Blog

Přečtěte si na čem zrovna dělám, co chystám a jak se dívám na trh práce

Dobře placené profese jsou nyní řezník a chemik
V srpnu 2011 se na pracovním trhu mezi stálice manažer a analytik, co se nabízeného platu týče, dostaly dvě nové profese. Chemik s nástupním platem přesahujícím 35 tisíc korun hrubého a řezník s bezmála třicetitisícovou měsíční odměnou.  » číst dál

Další články »


Dislokované pracoviště patřící pod » ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami

Adresa
Netovická 875
274 01 Slaný 1


Telefon:  950 127 550 - 554
Fax:  950 127 440
E-mail:  posta.klp@kl.mpsv.cz


Otevírací hodiny

Státní sociální podpora
Pondělí - 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý - 8:00 - 11:00
Středa - 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek - 8:00 - 11:00
Pátek - 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
vedoucí oddělení nepojistných sociálních dávek Jana Frolíková 950 127 551 Jana.Frolikova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Alena Houžvičková 950 127 550 Alena.Houzvickova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Monika Kostřábová 950 127 553 Monika.Kostrabova@uradprace.cz
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče Eva Šárová 950 127 550 Eva.Sarova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Zdeňka Sitarová 950 127 553 Zdenka.Sitarova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Alena Trnková 950 127 554 Alena.Trnkova@uradprace.cz